تبلیغ و ارتقای فروش محصولات با چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر

تمامی کسب و کارها برای بقا و پیشرفت، نیاز به کسب درآمد و سودآوری تضمین شده دارند. با این حال این امر با چالش هایی روبرو بوده که سبب می شود شرکت ها برای بالابردن درصد موفقیت خود و همچنین پیشی گرفتن از رقبا در بازار رقابت، دست به دامان روش های تبلیغاتی گوناگون می شوند. یکی از این روش های تبلیغاتی، چاپ اقلام تبلیغاتی مانند چاپ کاتالوگ، چاپ ست اداری و چاپ پاکت می باشد که به واسطه آن ها می توان به صورت مستقیم و غیرمستقیم برند خود را تبلیغ کرد.

چاپ کاتالوگ: روشی به صرفه در ارتقای کسب و کار

قیمت پایین و بازدهی بالا از بزرگترین آرمان های صاحبان کسب و کارهای مختلف در بحث های تبلیغاتی می باشد. یکی از روش هایی که هر دو ویژگی یادشده را در خود دارد، چاپ کاتالوگ ( چاپ کاتالوگ افست ، قیمت چاپ کاتالوگ، چاپ کاتالوگ دیجیتال ) می باشد. چاپ کاتالوگ علاوه بر قیمت پایین تری که نسبت به روش های دیگر دارد، تاثیرگذاری فراوانی نیز دارد. به طور کلی تبلیغاتی که از طریق جنبه های بصری انجام شود اثرگذاری بیشتری نسبت به موارد مشابهی که فاقد ویژگی مذکور هستند می باشد.

در چاپ کاتالوگ باید دقت داشت که از تصویرگری هایی بهره گرفت که علاوه بر ساده بودن، شکیل و دارای جذابیت ظاهری بالایی باشند. چاپ کاتالوگ اغلب بدین منظور صورت می گیرد تا در کمترین فضای ممکن، بیشترین و کاربردی ترین اطلاعات به زیباترین شکل مخاطب ارائه گردد. جایگیری تصاویر و متون باید به شکلی انجام گیرد که ضمن برقراری توازن و پایبندی به اصول گرافیکی، دارای جذابیت و گیرایی خاصی برای بیننده باشد.

در مجموعه چاپ پرنیان نوین، کاتالوگ ها در ابعاد و اندازه های متفاوت و با استفاده از مواد اولیه گوناگونی ساخته می شود. با توجه به میزان محتوا و موارد دیگر، کاتالوگ ها در ابعادی همچون A4، A5 و … چاپ و تکثیر می شوند. از نظر جنس مواد به کار رفته نیز دست سفارش دهندگان باز است و خود می توانند از بین گلاسه، کاغذ و … کاتالوگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند. با این حال به طور عرف در چاپ کاتالوگ از گلاسه استفاده می شود. چاپ کاتالوگ گلاسه علاوه بر جلوه زیبایی که دارد، سبب می شود تا کاتالوگ چشم گیر بوده و توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل انجام چاپ کاتالوگ و آگاهی از نکات بیشتر می توانید به وبسایت رسمی چاپ پرنیان مراجعه نماید.

پیشنهادی:  استانداردهای طراحی مجتمع مسکونی

چاپ سربرگ

شرکت ها و اداراتی که به برندسازی و نقش بستن نام و اطلاعات برند خود در اذهان مردم اهمیت می دهند تلاش دارند تا در تمام فعالیت های شرکت خود به نوعی برند شرکت را تعبیه کنند. چاپ سربرگ ( طراحی و چاپ سربرگ ، چاپ سربرگ A4) به عنوان یکی از زیرمجموعه های چاپ ست اداری یکی از خدمات چاپی است که شرکت های زیادی نسبت به انجام آن اقدام می کنند. با چاپ سربرگ می توان نامه ها و مرسولات اداری را با اعتبار بیشتری همراه کرد و پرستیژ شرکت و برند را به افراد یادآور شد. چاپ سربرگ در دفاتر تبلیغاتی و چاپ با رعایت اصول چاپ سربرگ انجام شده و به طور عرف اطلاعات اولیه و حیاتی یک کسب و کار در محل های مشخص روی کاغذ چاپ سربرگ حک می شود.طراحی و چاپ سربرگ در چاپ پرنیان نوین توسط حرفه ای ترین طراحان و بهترین چاپگرها انجام می گیرد.

چاپ ست اداری: قدمی نوین در برندسازی

برندسازی و شناساندن نام تجاری و موارد مربوط به آن، از مهم ترین اولویت های تمامی کسب و کارها به شمار می رود. یکی از روش هایی که به تازگی میان کسب و کارها و شرکت های مختلف رواج پیدا کرده، چاپ ست اداری می باشد.

ست اداری همانطور که از نامش پیداست، یک ست یا مجموعه از مواردی است که می توان روی آن لوگو و اطلاعات مربوط به یک شرکت را چاپ و حکاکی کرد. ست اداری معمولا شامل سربرگ، پاکت، خودکار، لیوان، سررسید، فولدر و … می باشد. با این حال ذکر این نکته ضروری است که در مجموعه چاپ پرنیان امکان حذف کردن یا افزودن موردی دلخواه به ست اداری وجود دارد.

ست اداری در تبلیغ برند شما به مشتریان احتمالی تاثیر به سزایی دارد و می تواند کسب و کار شما را رونق ببخشد. با این حال چاپ ست اداری در مقاصد غیرتبلیغاتی نیز صورت می گیرد؛ برای مثال کسب و کارهایی که به نظم و ترتیب محیط کاری خود اهمیت می دهند، از چاپ ست اداری برای قرار دادن لوگو و نام شرکت خود در سرتاسر محیط اداری استفاده می کنند و از این طریق یک محیط یکپارچه را پدید می آورند.

پیشنهادی:  اهمیت طرح جابربن حیان در نظام آموزشی | آموزش خلاقیت محور

به طور عرف، بیشتر کسب و کارها تقاضا دارند که طرح ها و اطلاعات استفاده شده روی اجزای ست اداری، در بهترین حالت کاملا یکسان و در بدترین حالت مشابه یکدیگر باشند. این امر سبب می شود یکپارچگی خاصی میان موارد تشکیل دهنده ست اداری احساس شود.

در چاپ ست اداری باکیفیت باید دقت داشت تا از جوهر مرغوب و بالارده استفاده شود تا پس از مدتی طرح ها و نقش و نگارهای به کار رفته دچار رنگ و رو رفتگی یا محو شدگی نشوند. یکی از لوکس ترین انواع ست اداری که در مجموعه چاپ پرنیان نوین به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم، ست اداری چرمی می باشد که هم از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار بوده و هم جلوه زیبایی دارد.

چاپ لیبل

چاپ لیبل جزو خدماتی است که در ابتدای ظهورش زیاد خواهان نداشت و کسی آن را جدی نمی گرفت؛ با این حال دیری نپایید که متخصصان بازاریابی دریافتند چاپ لیبل، حتی اگر در ابعاد کوچک انجام شود باز هم می تواند نتایج مثبتی داشته باشد. رسیدن به این مهم منوط بر سپردن چاپ لیبل به دفاتر چاپ تبلیغاتی حرفه ای است. در چاپ لیبل ( طراحی لیبل و چاپ لیبل پشت چسب دار ) دقت داشته باشید که لازم است تا لبن رنگ پس زمینه و نوشتارها تضاد کافی برخوردار بوده تا افراد به راحتی بتوانند متوجه متن ها شوند. چاپ لیبل در چاپ پرنیان نوین در ابعاد و مدل های مختلف انجام می شود.

چاپ پوستر

چاپ پوستر جزو خدماتی است که کسب و کارهای زیادی به دلیل هزینه معقولانه و اثربخشی مناسب در برهه های زمانی مختلف به سراغ آن رفته اند. چاپ پوستر ( طراحی و چاپ پوستر ، چاپ پوستر هنری ) برای مقاصد مختلفی مانند تبلیغ و معرفی کالای جدیدالورود به بازار، دعوت اقشار جامعه به پیوستن پویش های مردمی و حتی فراخوان حضور در گردهمایی های ملی می تواند صورت بگیرد؛ با این حال یک نکته در بین تمامی موارد بالا مشترک است و آن توجه به جزئیات و پایبندی به استانداردهای چاپ پوستر است. در چاپ پوستر باید دقت داشت که نوشتارها با اندازه قلم مناسب، به نحوی که خوانایی مناسبی داشته باشد قرار داده شوند تا تمام افراد بتوانند بدون دشواری متون را مطالعه کنند. چاپ پوستر یکی از خدمات چاپ پرنیان نوین است که در انواع چاپ پوستر A4 و A5 انجام می شود.

پیشنهادی:  قطعات اصلی خطوط خردایش معدن

چاپ پاکت

یکی دیگر از مواردی که در مجموعه چاپ پرنیان نوین قابل سفارش و انجام می باشد، چاپ پاکت است. پاکت ها به عنوان محفظه هایی که نگه دارنده مواردی از قبیل نامه ها و اسناد اداری، مرسوله های پستی و موارد زیاد دیگر هستند، در ابعاد و اندازه های گوناگونی چاپ می شوند.

این روزها امکان ارسال سفارشات به صورت پستی و از راه دور سبب شده تا مشتریان بیشتر و بیشتری به خریدهای آنلاین و غیرحضوری روی آورند. با این حال فروشندگان کالاهای مختلف همواره به دنبال راهی بوده اند که ضمن اطمینان از صحیح و سالم رسیدن مرسوله، بتوانند برند و فروشگاه خود را نیز تبلیغ کنند.

مجموعه چاپ پرنیان چاره مناسبی برای این افراد گزیده است؛ خدمات چاپ پاکت در پرنیان با استفاده از مواد اولیه متفاوت و در ابعاد گوناگونی ساخته می شود. با توجه به نیاز و بودجه مشتریان مختلف، چاپ پاکت با استفاده از موادی چون کاغذ، مقوا، گلاسه و … انجام می شود. به منظور مراقبت از محتویات درون پاکت، در دیواره های درونی پاکت ضربه گیرهای مخصوص قرار می گیرند تا خطر آسیب دیدگی مرسوله به پایین ترین حد خود برسد.

چاپ پاکت تنها برای جابجایی مرسولات پستی انجام نمی شود و شرکت های زیادی برای ارسال نامه ها و اسناد اداری خود از خدمات چاپ پاکت بهره می گیرند. باید توجه داشت که پاکت مناسب جابجایی نامه های اداری می بایست از مواد اولیه باکیفیت ساخته شود تا اطمینان حاصل شود نامه ها به سلامت به مقصد می رسند. همچنین در جهت بهبود تصویر برند شما و همچنین ارتقای نام تجاری تان، به شما پیشنهاد می کنیم که هنگام چاپ پاکت اطلاعات مربوط به کسب و کار و همچنین راه های ارتباطی خود با مشتریان را روی پاکت چاپ کنید تا ضمن بالابردن اعتبار برند، به حفظ ارتباط خود با مشتریان کنونی ادامه دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید به وبسایت چاپ پرنیان نوین ( ارائه کننده خدمات چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ کاتالوگ ، چاپ پوستر ) مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی

کنسول بازی استوک

کنسول استوک وسیله ای است ، که برای اجرای بازی های ویدئویی کاربرد دارد. این …