امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسب درامد اینترنتی واقعی و پولساز در خانه
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز در این آموزش سعی بر این دارم شما را بیشتر با کسب و کار اینترنتی اشنا کنم که به شما بگم ایا  کسب درامد اینترنتی واقعی  میباشد یا خیر؟

همان طور که میدانید روز به روز علم در حال پیشرفت است و کسب و کار های فیزیکی دارند به سمت کسب و کار های اینترنتی کشیده میشوند اگر به اطراف خود نگاه کنید میبینید که حتی فروشگاه های فیزیکی به سمت فروشگاه های اینترنتی و مجازی کشیده شده اند و یا رستوران ها که اکثر انها غذاهای خود را به صورت مجازی و اینترنتی میفروشند .
پس تا الان به این نتیجه رسیدیم که  کسب و کار اینترنتی و درامد اینترنتی واقعی میباشد و شما میتوانید برای خود از اینترنت کسب درامد اینترنتی میلیونی داشته باشید .

شما دوستان عزیز خیلی راحت میتوانید از اینترنت درآمد میلیونی داشته باشید . شما بدون سرمایه یا با کمترین سرمایه ی ممکن برای خود یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید .

که در تاپیک بعد شما را با یکسری از ایده های کسب و کار اینترنتی اشنا خواهم کرد پس اصلا نگران نباشید.
اما اگر شما در زمینه ای تخصص دارید به عنوان مثال مثل بازاریابی  . برنامه نویسی . بدنسازی . اشپزی و...
که خیلی ساده شما میتوانید به درامد اینترنتی میلیونی در ماه برسید ./ غیر ممکن است که شما تخصصی نداشته باشید  . شما تخصص خودتان را میتوانید به دیگران بفروشید خیلی از افراد هستند که دوست دارند در جایگاهی که شما هستید انها هم باشند
.(اگر شما محصولات فیزیکی برای فروش ندارید تخصص خودتان را در قالب فایل های اموزشی دانلودی به دیگران بفروشید )

و یا اگر شما دارای یک فروشگاه فیزیکی مثل فروش لوازم جانبی موبایل / لباس فروش / فروش مکمل بدنسازی / خیلی راحت میتوانید انها را درون اینترنتی برای فروش قرار بدهید و بفروشید .

در این تاپیک به شما نشان دادم که کسب و کار اینترنتی واقعی میباشد در تاپیک های بعدی شما را بیشتر با ایده های کسب و کار اینترنتی اشنا خواهم کرد پس همراه ما باشید در صورتی که سولی داشتید در این تاپیک بپرسید تا شما را راهنمایی کنم.

پاسخ

پیام‌های این موضوع
کسب درامد اینترنتی واقعی و پولساز در خانه - توسط academysabz - 27-09-2018, 03:17 PM

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
تابلو چلنیوم | تابلو چلنیوم | تابلوسازی